Апостилізація документів у Харкові - Апостиль терміново

Апостиль документів у Харкові можна швидко поставити за допомогою бюро перекладів “Есперанто”. Це особливий штамп, який проставляє відповідне документу міністерство України. Апостилем підтверджується підпис або посада/звання людини, яка завізувала документ.

Проставляється апостиль на документацію таких різновидів:

 • Офіційні документи, видані різними державними органами, організаціями або установами;
 • Рішення та ухвали із судових органів;
 • Адміністративні документи, такі як свідоцтво про шлюб або розлучення, народження або смерть;
 • Нотаріальні папери 

 

Інстанції, які мають право ставити Апостиль:

 • РАЦС, на документах, виданих Міністерством юстиції України (термін – від 7 до 12 днів);
 • Міністерство юстиції ставить апостиль на свідоцтві про шлюб або розлучення, народження або смерть, термін – від 3 до 5 днів;
 • Міністерство освіти апостилює атестати, дипломи, виписки, академічні відомості, навчальні програми, термін – від 3 до 40 днів;
 • Міністерство закордонних справ ставить апостиль на довідках про несудимість, термін – від 3 до 7 днів.

Коли з’являється необхідність проставити цей штамп на якихось документах, виникає закономірне запитання: у яких установах здійснюють апостилізацію і хто уповноважений це робити? Слід сказати, що процедура проходить через Міністерство Юстиції України. Крім того, документи подаються на розгляд до Міністерства закордонних справ України, а також до консульства країни, що приймає.

Гаазьку конвенцію було підписано в м. Гаага (Голландія) 1961 року.

Згідно Гаазької конвенції вимоги до легалізації іноземних документів скасовувалися. Поступово до неї приєдналися багато європейських країн: Іспанія, Італія, Швейцарія, Австрія, а з 2010 приймати документи зі штампом апостилю почала також Німеччина. Що ж таке апостиль (Харків)? Апостилем заведено називати спеціальний штамп у формі квадрата розміром щонайменше 9*9 см, який проставляють на документації, що надходить від країн-учасниць Гаазької конвенції. Він має відповідати зразку, який додано до Гаазької конвенції.

Текст апостиля містить:

 • найменування держави, що його видала;
 • прізвище та посаду особи, яка підписала документ, що засвідчується апостилем;
 • найменування установи, печатка/штамп якої скріплює документ, що потребує засвідчення;
 • назву міста, в якому було проставлено апостиль, а також дату проставлення;
 • назва органу, який проставив апостиль;
 • номер апостиля; підпис посадової особи, яка проставила апостиль, і штамп/печатка установи, що проставила його.

Поставити апостиль можна самостійно, однак це займає більш тривалий час. Щоб заощадити його, звертайтеся за апостилюванням документів до спеціалізованої Агенції “Есперанто”, що має налагоджені стосунки з державними органними. Прийнятна цінова політика – наріжний камінь діяльності нашої компанії, що сприяє встановленню взаємовигідних відносин з клієнтами. До виконання покладених на нас зобов’язань з оформлення документів ми ставимося відповідально, тому гарантуємо високу якість послуг кожному.

Переклад з апостилем українською або іноземною мовою

Залежно від того, для якого документа необхідний апостиль, може знадобитися його переклад. Наприклад, якщо його апостилюють в Україні, необхідний нотаріальний переклад державною мовою країни, на території якої його мають надати. Переклад юридичних документів з апостилем, поставленим за межами України в державах, що підтримують Гаазьку конвенцію, робиться на нашу державну мову з нотаріальним засвідченням. Перед цим перевіряється справжність походження документа.

Ціна на переклад документів з апостилем у Харкові в нашій Агенції “Есперанто” є доступною для багатьох клієнтів, які порівняли ціни на переклад документів з апостилем в інших компаніях і прийняли рішення скористатися нашими послугами.

Подвійний апостиль

У деяких випадках закордонні компанії або державні установи вимагають надання документів з подвійним апостилем. Це означає, що штамп проставляється як на оригіналі документа, так і на його перекладі після засвідчення нотаріусом.

Процедура передбачає засвідчення оригінала документа апостилем у відповідній державній інстанції та засвідчення перекладу співробітником нотаріальної контори в присутності самого перекладача, що підтверджує особистість і кваліфікацію останнього. Другий апостиль підтверджує печатка і підпис нотаріуса.

Замовляйте апостилювання документів у Харкові в агенції “Есперанто” – ми надаємо свої послуги швидко, якісно і фінансово доступно!

Апостиль Харків

Якщо вас цікавить апостиль Мін’юст, апостиль диплома або ж проставлення апостиля, а також інші питання, що стосуються здійснення процедури легалізації документів, звертайтеся до менеджерів нашої Агенції перекладів Есперанто. Досвідчені фахівці агенції нададуть безкоштовну консультацію і з легкістю вирішать проблеми, що виникають під час легалізації документів.

Потрібна додаткова консультація?

Зв'яжіться з нами у зручний для Вас спосіб і ми допоможемо вирішити Вашу задачу.

Контакти